KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9545364
nr 954 5364
Blandteknik
2 st Signerade, Oscar II och Drottning Sophia, 40x30 resp 37x28
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 april 2015
kl 20:00:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)