KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9545364

nr 954 5364

Blandteknik

2 st Signerade, Oscar II och Drottning Sophia, 40x30 resp 37x28

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 april 2015
kl 20:00:32